• Hoofdtrainer Pascal Hamers blijft ook volgend seizoen

  • Schagen United kan ook volgend seizoen rekenen op hoofdtrainer Pascal Hamers. De oefenmeester uit Den Helder heeft aangegeven zijn contract te verlengen en nog minimaal één seizoen aan de Schager voetbalvereniging verbonden te blijven.

    Pascal zegt het erg naar zijn zin te hebben bij de club: “Het werken met dit team is geweldig. Ik ben inmiddels al flink wat jaren als hoofdtrainer actief en deze groep is echt bijzonder. Ik ervaar het als heel prettig werken en ben trots dat ik met deze jongens kan en mag werken. De goede klik die we hebben is dan ook terug te zien op het veld en daarmee op de ranglijst.”

    De club is vanzelfsprekend zeer tevreden over zijn functioneren. Volgens voorzitter Frits Nieuwenhuizen speelt niet alleen de huidige stand daarbij een rol. “Het brede draagvlak binnen onze vereniging is een mooi teken. Spelers, staf en technische commissie zijn unaniem positief. Pascal wordt omschreven als rustig maar gedreven, iemand die zowel ín als bóven de spelersgroep staat. Kortom: Pascal voldoet volledig aan de eisen en verwachtingen die wij als club voor ogen hebben. We kijken dan ook met vertrouwen uit naar het komende seizoen.”