• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 18:30Kolping Boys JO13-1 - Schagen United JO13-2Hoornse Vaart, de
    25 sep. 18:30Zeemacht MO17-2 - Schagen United MO17-2Brug de (Den Helder)
    25 sep. 19:15Team Alkmaar/Sportstars MO17-1 - Schagen United MO17-1Alkmaar-Noord
    26 sep. 08:45JVC JO11-3 - Schagen United JO11-4Sportpark JVC
    26 sep. 08:45Blokkers de JO9-1 - Schagen United JO9-1Sportpark De Blokkers
    26 sep. 08:45ZAP JO9-1 - Schagen United JO9-3Sportpark De Zwaluw
    26 sep. 09:00Schagen United JO11-2 - Westfriezen JO11-2Sportpark Groenoord
    26 sep. 09:00Schagen United JO9-5 - Koedijk JO9-2Sportpark Groenoord
    26 sep. 09:00Schagen United JO9-4 - Nieuwe Niedorp JO9-1Sportpark Groenoord
    26 sep. 09:00Schagen United JO14-1 - Medemblik FC JO14-1Sportpark Nes Noord
    26 sep. 09:00Schagen United MO13-2 - Spirit 30 (SC) MO13-1Sportpark Nes Noord
    26 sep. 09:00HSV JO11-1 - Schagen United JO11-1Sportpark Maalwater
    26 sep. 09:00Dirkshorn JO10-1 - Schagen United JO10-9Sportpark Dirkshorn
    26 sep. 09:00Kolping Boys JO10-2 - Schagen United JO10-2Sportpark De Nollen
    26 sep. 09:15Schagen United JO11-3 - Petten JO11-1Sportpark Groenoord
    26 sep. 09:15Schagen United MO9-2 - Duinrand S MO9-1Sportpark Groenoord
    26 sep. 09:30VVS 46 MO11-1 - Schagen United MO11-1Sportpark VVS'46
    26 sep. 10:00Wiron JO10-1 - Schagen United JO10-8Sportpark Wiron
    26 sep. 10:15Kolping Boys JO8-2 - Schagen United JO8-1Sportpark De Nollen
    26 sep. 10:30V.V. Bergen JO8-1 - Schagen United JO8-2Sportpark De Kiefthoek
    26 sep. 10:30Dirkshorn JO17-1 - Schagen United JO17-4Sportpark Dirkshorn
    26 sep. 10:45Schagen United JO12-3 - Wiron JO12-1Sportpark Groenoord
    26 sep. 10:45Schagen United JO10-4 - FC Den Helder JO10-3Sportpark Groenoord
    26 sep. 10:45Schagen United JO9-6 - Hollandia T JO9-2Sportpark Groenoord
    26 sep. 10:45Schagen United MO15-3 - Westfriezen MO15-1Sportpark Nes Noord
    26 sep. 10:45Schagen United G2 - DINDUA G1Sportpark Nes Noord
    26 sep. 10:45Schagen United MO13-1 - Purmerend MO13-3Sportpark Nes Noord
    26 sep. 10:45Alkmaarsche Boys JO10-1 - Schagen United JO10-5Sportpark Overdie
    26 sep. 11:00Schagen United JO12-4 - Schagen United JO12-5Sportpark Groenoord
    26 sep. 11:00Schagen United JO10-7 - LSVV JO10-3Sportpark Groenoord
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aanonsen, JaedonTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boer, Jesse deTeamspeler
    Golsteijn, JurreTeamspeler
    Hutter, MadsTeamspeler
    Joosten, JesperTeamspeler
    Kooijman, OwenTeamspeler
    Oldenburg, JasonTeamspeler
    Postma, MarvinTeamspeler
    Schaafsma, WilliamTeamspeler
    Stokkermans, BjornTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, MarcelTechnische stafTrainer
    Postma, EdLokale stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Datum/aanvDatum/totLocatie/veldKleedkamerOpmerkingen
    ma 28-sep. 20:00ma 28-sep. 21:30Groenoord veld 2A01
    wo 30-sep. 20:00wo 30-sep. 21:30Groenoord veld 2A01
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd