• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 14:30Schagen United 4 - Dirkshorn 2Sportpark Groenoord
    16 okt. 14:00AGSV 2 - Schagen United 4Sportpark AGSV
    30 okt. 14:30Schagen United 4 - VVS 46 5Sportpark Groenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.JVC 4 - Schagen United 40 - 3
    25 sep.Schagen United 4 - SVW 27 61 - 0
  • Poulestanden Schagen United 4 ( 7e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGSV 222009366
    2Schagen United 422004046
    3Grasshoppers 521108444
    4Dirkshorn 221016513
    5Zeemacht 221014403
    6Succes 310104401
    7Schagen United 310101101
    8SVW 27 6201112-11
    9ZAP 500000000
    10JVC 4100103-30
    11VVS 46 5100105-50
    12DWOW 3200206-60

    Poulestanden Schagen United 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 4 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koedijk 632016336
    2Hugo Boys 3320110826
    3DESS 2311134-14
    4Schagen United 4301237-41
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bennink, KrisTeamspeler
    Buter, RoyTeamspeler
    Duijzer, MarkTeamspeler
    Goedhart, GiovanniTeamspeler
    Huiberts, RoyTeamspeler
    Konijnenberg, BernardTeamspeler
    Lenting, TomTeamspeler
    Mooij, LukasTeamspeler
    Mooij, ThomasTeamspeler
    Pankras, TomTeamspeler
    Schilder, JackTeamspeler
    Visser, WouterTeamspeler
    Vlies, Stan van derTeamspeler
    Zwakman, StijnTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buter, RoyOverige stafTeammanager
    Mooij, MikeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Schagen United 4

    VS

    Dirkshorn 2

    09 oktober 202214:30 uur
    Sportpark Groenoord veld 2 - Paul Verra

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Schagen United 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd