• Scheidsrechters aanstellingen komend weekend

  • Dag/Aanv.ThuisteamScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    25-09 08:45Schagen United JO9-4Sportpark Groenoordveld 4A-L
    25-09 08:45Schagen United JO8 OranjeSportpark Groenoordveld 4B-L
    25-09 08:45Schagen United JO11-2Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    25-09 08:45Schagen United JO13-2Sportpark Groenoordveld 1 Vomar
    25-09 08:45Schagen United JO13-4Sportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    25-09 09:00Schagen United MO9-1Sportpark Groenoordveld 4A-R
    25-09 09:00Schagen United JO8 RoodSportpark Groenoordveld 4B-R
    25-09 09:00Schagen United JO11-4Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld B
    25-09 09:00Schagen United MO13-1K. (Kevin) JousmaSportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    25-09 10:00Schagen United MO10-2Sportpark Groenoordveld 4B-L
    25-09 10:00Schagen United JG1Sportpark Groenoordveld 4A-L
    25-09 10:15Schagen United JO12-2Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    25-09 10:15Schagen United MO10-1Sportpark Groenoordveld 4A-R
    25-09 10:30Schagen United JO13-1Sportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    25-09 10:30Schagen United JO12-1Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld B
    25-09 10:30Schagen United JO14-3Sportpark Groenoordveld 1 Vomar
    25-09 10:45Schagen United MO17-3P. (Peter) ReenaldaSportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    25-09 11:45Schagen United JO14-1M. (Mart) de LangeSportpark Groenoordveld 4 Gaaf Advies
    25-09 12:00Schagen United JO11-6Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    25-09 12:15Schagen United JO11-5Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld B
    25-09 12:30Schagen United JO15-3N. (Nico) BellisSportpark Groenoordveld 1 Vomar
    25-09 12:30Schagen United JO19-2G. (Gert) TuinsmaSportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    25-09 12:45Schagen United MO15-2P. (Pieter) MantelSportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    25-09 13:30Schagen United JO11-7Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    25-09 13:30Schagen United JO16-2J. (Jasper) LammersSportpark Groenoordveld 4 Gaaf Advies
    25-09 13:45Schagen United JO10-5Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld B
    25-09 14:30Schagen United 1R. (Remco) Le NobleSportpark Groenoordveld 1 Vomar
    25-09 14:45Schagen United JO15-1A.J. (Alex) DavidSportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    25-09 14:45Schagen United MO17-2J. (Jarno) BijlsmaSportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    25-09 15:00Schagen United G2AfgeschermdSportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    25-09 15:30Schagen United MO13-3M. (Martin) van der MeerSportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld B
    25-09 16:30Schagen United JO19-4Sportpark Groenoordveld 3
    25-09 16:45Schagen United 3Sportpark Groenoordveld 1 Vomar
    25-09 16:45Schagen United 2Sportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    25-09 17:30Schagen United JO19-6Sportpark Groenoordveld 4 Gaaf Advies
    26-09 11:30Schagen United 2W.C. (Wim) van DorsselaerSportpark Groenoordveld 1 Vomar
    26-09 12:00Schagen United 4Sportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    26-09 12:00Schagen United 3W (Willem) KooijmanSportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    26-09 14:00Schagen United 1R.R. (Robin) PetitjeanSportpark Groenoordveld 1 Vomar
    26-09 14:00Schagen United 6N.P.J. (Nico) KomenSportpark Groenoordveld 4 Gaaf Advies
    26-09 14:30Schagen United VR1D. (Diego) VanelliSportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    26-09 14:30Schagen United 5AfgeschermdSportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
  • Indien je naam op 'Afgeschermd' staat dan kun je dit zelf even aanpassen via de instellingen van de Voetbal.nl app of de Wedstrijdzaken app
  • Scheidsrechters aanstellingen volgend weekend
    Dag/Aanv.ThuisteamScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    02-10 08:45Schagen United JO9-2Sportpark Groenoordveld 4B-L
    02-10 08:45Schagen United JO11-3Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    02-10 08:45Schagen United JO13-2Sportpark Groenoordveld 1 Vomar
    02-10 08:45Schagen United JO9-3Sportpark Groenoordveld 4
    02-10 09:00Schagen United JO9-4Sportpark Groenoordveld 4B-R
    02-10 09:00Schagen United JO12-4Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld B
    02-10 09:00Schagen United JO10-4Sportpark Groenoordveld 4A-R
    02-10 09:00Schagen United MO13-2Sportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    02-10 09:00Schagen United JO13-4Sportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    02-10 10:00Schagen United JO10-1Sportpark Groenoordveld 4B-L
    02-10 10:00Schagen United JO16-3Sportpark 't Hoogveld 2
    02-10 10:15Schagen United JO8 GeelSportpark Groenoordveld 4B-R
    02-10 10:15Schagen United JO11-1Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    02-10 10:15Schagen United JO10-2Sportpark Groenoordveld 4A-R
    02-10 10:30Schagen United JO12-1Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld B
    02-10 10:30Schagen United JO15-2Sportpark Groenoordveld 1 Vomar
    02-10 10:45Schagen United JO16-1Sportpark Groenoordveld 3
    02-10 10:45Schagen United MO15-1Sportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    02-10 11:15Schagen United JO8 OranjeSportpark Groenoordveld 4A-L
    02-10 11:30Schagen United JO10-5Sportpark Groenoordveld 4A-R
    02-10 11:30Schagen United G1Sportpark Groenoordveld 4B
    02-10 12:00Schagen United JO11-6Sportpark Groenoordveld 5 Rugbyveld A
    02-10 12:30Schagen United JO14-3Sportpark Groenoordveld 1 Vomar
    02-10 12:45Schagen United JO14-2Sportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    02-10 12:45Schagen United MO17-1mevr L. (Lana) MetselaarSportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    02-10 13:15Schagen United JO19-6Sportpark Groenoordveld 4 Gaaf Advies
    02-10 14:30Schagen United JO19-1Sportpark Groenoordveld 1 Vomar
    02-10 14:45Schagen United JO17-2Sportpark Groenoordveld 3 Jac Vink
    02-10 15:00Schagen United JO17-1AfgeschermdSportpark Groenoordveld 2 Paul Verra
    02-10 15:30Schagen United JO19-4Sportpark Groenoordveld 4 Gaaf Advies