• Scheidsrechters aanstellingen komend weekend
  • Dag/Aanv.ThuisteamScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    23-11 09:00Schagen United JO14-3TPA (Tom) ReenaldaSportpark Nes Noord2
    23-11 09:00Schagen United JO13-4N. (Nico) BellisSportpark Groenoord2
    23-11 09:00Schagen United MO13-1K. (Kevin) JousmaSportpark Nes Noord1
    23-11 09:00Schagen United JO9-4Sportpark Groenoord1A-L
    23-11 09:00Schagen United JO9-9Sportpark Groenoord1B-R
    23-11 09:00Schagen United JO8-7Sportpark Groenoord1B-L
    23-11 09:00Schagen United JO8-2Sportpark Groenoord1A-R
    23-11 09:30Schagen United MO15-3M. (Martin) van der MeerSportpark Nes Noord3
    23-11 10:30Schagen United MO11-2Sportpark Nes Noord1B
    23-11 10:30Schagen United JO8-1Sportpark Groenoord1A-L
    23-11 10:30Schagen United JO9-3Sportpark Groenoord1A-R
    23-11 10:30Schagen United JO9-5Sportpark Groenoord1B-L
    23-11 10:30Schagen United JO10-5Sportpark Groenoord1B-R
    23-11 10:30Schagen United JG1Sportpark Nes Noord1A
    23-11 10:40Schagen United JO11-4Sportpark Groenoord2A
    23-11 10:40Schagen United JO12-4Sportpark Groenoord2B
    23-11 10:45Schagen United G1M. (Mart) de LangeSportpark Nes Noord2A
    23-11 12:00Schagen United JO10-2Sportpark Groenoord1A-L
    23-11 12:00Schagen United JO12-3Sportpark Groenoord1B
    23-11 12:00Schagen United JO10-7Sportpark Groenoord1A-R
    23-11 12:15Schagen United JO17-2P. (Peter) ReenaldaSportpark Nes Noord1
    23-11 12:15Schagen United JO16-2AfgeschermdSportpark Nes Noord2
    23-11 12:30Schagen United JO12-1L. (Luuk) BellisSportpark Groenoord2A
    23-11 12:30Schagen United JO11-3Sportpark Groenoord2B
    23-11 14:30Schagen United 1P. (Pim) SturkenboomSportpark Groenoord1
    23-11 14:30Schagen United JO16-3M. (Mart) de LangeSportpark Nes Noord2
    23-11 14:30Schagen United 2P. (Pim) KanbierSportpark Groenoord2
    23-11 14:30Schagen United 3J. (Jasper) LammersSportpark Groenoord3
    23-11 15:00Schagen United JO15-1AfgeschermdSportpark Nes Noord1
    24-11 14:00Schagen United 7A. (Nicolas) WilsonSportpark Groenoord2
    24-11 14:00Schagen United 6AfgeschermdSportpark Groenoord1
  • Indien je naam op 'Afgeschermd' staat dan kun je dit zelf even aanpassen via de instellingen van de Voetbal.nl app of de Wedstrijdzaken app
  • Scheidsrechters aanstellingen volgend weekend
    Dag/Aanv.ThuisteamScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    30-11 09:00Schagen United JO13-2L. (Levi) BrakenhoffSportpark Groenoordveld 3
    30-11 09:00Schagen United JO14-2J. (Jort) GroenveldSportpark Nes Noord1
    30-11 09:00Schagen United MO15-2D. (Diego) VanelliSportpark Nes Noord2
    30-11 09:00Schagen United JO9-4Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 09:00Schagen United JO9-2Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 09:00Schagen United JO9-1Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 09:00Schagen United JO11-1F. (Fons) GroenveldSportpark Groenoordveld 2
    30-11 09:00Schagen United JO11-6Sportpark Groenoordveld 2
    30-11 09:00Schagen United JO8-4Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 10:30Schagen United G2W (Willem) KooijmanSportpark Nes Noord1B
    30-11 10:30Schagen United JO9-7Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 10:30Schagen United JO8-5Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 10:30Schagen United JO10-6Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 10:30Schagen United JO9-6Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 10:30Schagen United JG1Sportpark Nes Noord1A
    30-11 11:00Schagen United JO16-1M. (Mart) de LangeSportpark Nes Noord2
    30-11 11:00Schagen United JO12-2S. (Sem) BroekeSportpark Groenoordveld 2
    30-11 11:00Schagen United JO11-2Sportpark Groenoordveld 2
    30-11 11:30Schagen United JO13-3Sportpark Groenoordveld 3
    30-11 12:00Schagen United JO10-7Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 12:00Schagen United JO10-4Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 12:00Schagen United JO10-1Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 12:30Schagen United MO19-1D. (Diego) VanelliSportpark Nes Noord1
    30-11 12:45Schagen United JO12-5Sportpark Groenoordveld 2
    30-11 12:45Schagen United JO11-5Sportpark Groenoordveld 2
    30-11 13:00Schagen United JO15-2R.J.C. (Ralph) WijnkerSportpark Nes Noord2
    30-11 13:15Schagen United JO12-6Sportpark Groenoordveld 1
    30-11 14:00Schagen United JO19-3J. (Jasper) LammersSportpark Groenoordveld 3
    30-11 14:30Schagen United JO19-2L. (Luuk) BellisSportpark Groenoordveld 2
    30-11 14:30Schagen United JO15-3P. (Peter) ReenaldaSportpark Nes Noord3
    30-11 14:45Schagen United JO17-1AfgeschermdSportpark Nes Noord1
    30-11 15:00Schagen United JO17-3P. (Pim) KanbierSportpark Groenoordveld 1
    30-11 15:00Schagen United MO15-1A. (Arriƫn) GrevinkSportpark Nes Noord2
    01-12 11:30Schagen United 5A. (Nicolas) WilsonSportpark Groenoordveld 2
    01-12 11:30Schagen United 2C.P. (Chris) ZwartSportpark Groenoordveld 1
    01-12 14:00Schagen United 3W (Willem) KooijmanSportpark Groenoordveld 2
    01-12 14:00Schagen United 1Th.W.M. (Dik) KortekaasSportpark Groenoordveld 1