• Scheidsrechters aanstellingen komend weekend
  • Dag/Aanv.ThuisteamScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    21-09 09:00Schagen United MO13-2K. (Kevin) JousmaSportpark Nes Noord1
    22-09 14:00Schagen United 6AfgeschermdSportpark Groenoord2
    22-09 14:00Schagen United 7AfgeschermdSportpark Groenoord3
    22-09 14:00Schagen United 4A. (Nicolas) WilsonSportpark Groenoord1
  • Indien je naam op 'Afgeschermd' staat dan kun je dit zelf even aanpassen via de instellingen van de Voetbal.nl app of de Wedstrijdzaken app
  • Scheidsrechters aanstellingen volgend weekend
    Dag/Aanv.ThuisteamScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    28-09 09:00Schagen United JO8-4Sportpark Groenoord1A-R
    28-09 09:00Schagen United JO8-6Sportpark Groenoord1A-L
    28-09 09:00Schagen United JO9-5Sportpark Groenoord1B-R
    28-09 09:00Schagen United JO9-2Sportpark Groenoord1B-L
    28-09 09:00Schagen United JO15-2TPA (Tom) ReenaldaSportpark Nes Noord2
    28-09 09:00Schagen United MO15-2K. (Kevin) JousmaSportpark Nes Noord1
    28-09 09:00Schagen United JO13-2J.P.P. (Jesper) JoostenSportpark Groenoord3
    28-09 09:00Schagen United JO11-4Sportpark Groenoord2A
    28-09 09:00Schagen United JO11-5Sportpark Groenoord2B
    28-09 10:15Schagen United JO9-9Sportpark Groenoord1B-R
    28-09 10:15Schagen United JO9-1Sportpark Groenoord1A-L
    28-09 10:15Schagen United JO10-5Sportpark Groenoord1A-R
    28-09 10:15Schagen United JO10-6Sportpark Groenoord1B-L
    28-09 10:30Schagen United G1G. (Gert) TuinsmaSportpark Nes Noord1B
    28-09 10:30Schagen United JG1Sportpark Nes Noord1A
    28-09 11:00Schagen United JO14-1W.C. (Wim) van DorsselaerSportpark Nes Noord2
    28-09 11:00Schagen United JO14-3Sportpark Nes Noord3
    28-09 11:15Schagen United JO12-1AfgeschermdSportpark Groenoord2
    28-09 11:45Schagen United JO13-3Sportpark Groenoord3
    28-09 12:15Schagen United JO19-1A. (Ton) WassenbergSportpark Groenoord1
    28-09 12:45Schagen United G2W (Willem) KooijmanSportpark Nes Noord1A
    28-09 12:45Schagen United JO12-6Sportpark Groenoord2A
    28-09 12:45Schagen United JO12-3Sportpark Groenoord2B
    28-09 13:00Schagen United MO19-1J. (Jarno) BijlsmaSportpark Nes Noord2
    28-09 13:00Schagen United JO16-2P. (Peter) ReenaldaSportpark Nes Noord3
    28-09 14:30Schagen United JO19-3Sportpark Groenoord2
    28-09 14:30Schagen United JO17-3L. (Luuk) BellisSportpark Groenoord1
    28-09 14:45Schagen United JO17-1W.P.J. (Wilfried) GrippelingSportpark Nes Noord1
    28-09 15:00Schagen United JO16-3M. (Mart) de LangeSportpark Nes Noord2
    28-09 15:00Schagen United JO15-3Sportpark Nes Noord3
    29-09 11:30Schagen United 2C.L. (Cees) de WitSportpark Groenoord1
    29-09 11:30Schagen United 5J. (Jasper) LammersSportpark Groenoord2
    29-09 14:00Schagen United 1AfgeschermdSportpark Groenoord1
    29-09 14:00Schagen United 3Sportpark Groenoord2
    05-10 09:00Schagen United JO8-6Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 09:00Schagen United JO9-8Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 09:00Schagen United JO14-2Sportpark Nes Noordveld 2
    05-10 09:00Schagen United MO13-1Sportpark Nes Noordveld 1
    05-10 09:00Schagen United JO13-4Sportpark Groenoordveld 3
    05-10 09:00Schagen United JO9-4Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 09:00Schagen United JO9-7Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 09:00Schagen United JO12-4Sportpark Groenoordveld 2
    05-10 09:00Schagen United JO11-2Sportpark Groenoordveld 2
    05-10 10:30Schagen United JO8-3Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 10:30Schagen United G1G. (Gert) TuinsmaSportpark Nes Noordveld 1
    05-10 10:30Schagen United JO9-9Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 10:30Schagen United JO9-1Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 10:30Schagen United JO8-4Sportpark Nes Noordveld 1
    05-10 10:30Schagen United JO8-5Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 10:30Schagen United JG1Sportpark Nes Noordveld 1
    05-10 11:00Schagen United MO19-1J. (Jarno) BijlsmaSportpark Nes Noordveld 2
    05-10 11:15Schagen United MO15-2Sportpark Nes Noordveld 3
    05-10 11:15Schagen United JO12-5Sportpark Groenoordveld 2
    05-10 11:15Schagen United JO11-1Sportpark Groenoordveld 2
    05-10 11:30Schagen United JO13-3Sportpark Groenoordveld 3
    05-10 12:15Schagen United JO10-4Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 12:15Schagen United JO10-7Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 12:15Schagen United JO10-1Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 12:15Schagen United JO10-6Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 12:45Schagen United JO16-1M. (Mart) de LangeSportpark Nes Noordveld 1
    05-10 13:00Schagen United JO11-6Sportpark Groenoordveld 2
    05-10 13:00Schagen United JO11-3Sportpark Groenoordveld 2
    05-10 13:15Schagen United JO17-2W.C. (Wim) van DorsselaerSportpark Nes Noordveld 2
    05-10 13:15Schagen United MO15-3Sportpark Nes Noordveld 3
    05-10 14:30Schagen United 1Sportpark Groenoordveld 1
    05-10 14:30Schagen United 2Sportpark Groenoordveld 3
    05-10 14:30Schagen United 3Sportpark Groenoordveld 2
    05-10 15:00Schagen United JO17-1Sportpark Nes Noordveld 1
    05-10 15:15Schagen United JO15-3Sportpark Nes Noordveld 3
    05-10 15:15Schagen United MO15-1A. (Arriƫn) GrevinkSportpark Nes Noordveld 2